Bajka o bukvicích a zlé kavce

19. 07. 2018 19:43:10
Dvě zamilované bukvice seděly na lavičce v parku pod svým rodným stromem. Nedávno se jim splnil vytoužený sen a v kočárku houpaly své adoptované dítě, miniaturní bukvici s dudlíkem v puse.

Děťátko, jež vzniklo metodou řízkování, několikrát zakňouralo. Potřebovalo přebalit.Rodič, bukvice 1, se nad ním láskyplně sklonil a vyměnil mu pampersku. Dítě spokojeně zavrnělo.

Rodič, bukvice 2, se radostně zasmál, právě se nad nimi rozprostřela pestrobarevná duha, symbol LGTB hnutí.

"Jak je krásné, že bylo legislativně konečně zakotveno, že i my bukvice máme stejná práva jako heterosexuální páry a můžeme si s pomocí umělého řízkování z jednoho a téhož stromu nechat vypěstovat malé bukvice. Trvá to sice určitý čas, ale pak nám spadne děťátko rovnou do klína, stejně jako tisícům dalších stejně zaměřených párů. A navíc jsme si v České republice uzákonili stejně jako v Kanadě zákon C-16, který zamezuje diskriminaci LGTB rozuměj (lípa, ginkgo biloba, topol, bukvice) minorit ohledně ubytování a zrušení diskriminace v zaměstnání.

Kromě toho už o sobě nemusíme říkat on, ona, ale máme neutrální rod, jímž se můžeme označovat, aby nebylo poznat, kým se vlastně cítíme být. A můžeme si zvolit z více než 70 uznaných genderových identit. Svět se stal rázem pestřejším, přívětivějším, a nikomu tím neubližujeme.

Tu kolem zlověstně proletěla kavka, která uslyšela jejich mudrování a vůbec se jí to nelíbilo.

"Nikdo vám sice nebrání v tom, abyste se vy, bukvice, nemnožily tradiční formou, namísto pochybného řízkování. Normální je, když se spolu kříží dvě pohlaví, samčí a samičí, jak to chtěl Bůh."

"Ale co jiné zcela asexuální formy rozmnožování organismů, binární dělení jednobuněčných organizmů,vegetativní rozmnožování vyšších rostlin, apoximie, vznik semene nepohlavní cestou, fyziparie láčkovců, gemiparie žahavců, vegetativní rozmnožování rostlin, apoximie semene nepohlavní cestou, polyembryonie u pásovců. Výhodou je velká rychlost a efektivita." kontrovaly bukvice.

"Ale nevýhodou je uniformita potomstva, odvětila kavka. Jděte mi do háje s těmito předpotopními metodami, jež určitě nejsou dílem Božím, ale ďábelskou perverzí. Tady se bude hezky množit podle našich katolických zásad. K zachování dvou je potřeba samce a samičky. Příroda na rozdíl od humanitních oborů nezná emancipaci, nezná vztah dvou samců jako vývojový stupeň. Pokud se mimo člověka vyskytuje homosexualita jako danost, neexistuje potomstvo. A neříkejte mi nic o perverzní vegetativním rozmnožování. Basama fousama, jako že se Martin Kavka jmenuju. Víte, co já už jsem s manželkou vyseděl vajíček. A byli jsme sameček a samička. A tento vztah je podle mě normální.Samozřejmě i vy, bukvice, toužíte po lásce, po vztahu. Ale není to normální."

"Nám, bukvicím to ale normální připadá."

"Protože jste teploušské bukvice. Nevadí mi, co si děláte doma, ale vadí mi, že si vysedáváte v parku na lavičce a vychováváte k perverzní odchylce od přírodního božího zákona své potomstvo. Vadí mi to vaše Pochody hrdosti.Stydět byste se měli a ne být hrdí.Vadí mi, když se o vás píše, že si vyděláváte víc, nežli mi heterosexuálové. Já si svými blogy nevydělám ani na slanou vodu."

"Přesto máte stále vysokou karmu."

"Kašlu na karmu, tu si klikám sám. " Víte, kolik musím mít počítačů s rozličnými IP, aby mi stoupla? 3 tisíce! Vždycky když dopíšu článek, obejde všechny kavárny ve svým rodném městě poprosím někoho o tablet a a kliknu si na článek, že se mi líbí."

"Ale to je podvod. To bychom mohli dělat i my, bukvice v rámci propagace naší ideologie."

"Nikdy by vás to nenapadlo, protože jste buzny. A buznám se v hlavě takové plány nerodí a proto také nemáte dostatek peněz."

"Často navíc berete berete drogy a řádí mezi vámi AIDS. No, mrkněte se, kolik je kolem vás odhozených injekčních stříkaček."

"Vždyť to jsou stříkačky s výživou pro naše malá bukvice" rozzuřily se bukvice p o právu.

"A to je právě ono, když byste byly pár, nepotřebovaly byste žádnou umělou výživu, bukvice by sály mateřské mléko z prsu. Ale z chlapů žádný mlíko nevyteče."

"Vždyť bukvice žádné mléko nepotřebují. "

"Navíc mezi vám díky sexuálně přenosným chorobám řádí AIDS"

"Mezi námi bukvicemi? Vždyť se množíme řízkováním."

"To je jedno, mezi bukvicemi se šíří AIDS a další přenosné choroby, tady to máte černé na bílém" nedala se odbýt zlověstná kavka. Ano, muži se sice rádi podívají v pornu na dvě lesbičky a žena na dvě bukvice, ale nečiní tak proto, že podporují hnutí LGTB, ale protože se jim líbí mužská a ženská těla. Nesouhlasím s adopcí dětí bukvicemi, a to ani vlastních.

Když je ten partner homosexuální, jak přišel k dítěti? Zapřel svojí orientaci a nebyl homosexuál a přetvařoval se? A co adopce dětí z dětských domovů? Píše se, že je lépe dítěti u dvou mužů, než u deseti tet v děcáku. Většina dětí z děcáku a i bezdětné páry mají problém s adopcí. Takže zase jen výkřik.

Problém je v tom, že naše společnost se snaží být tak strašně rovnostářská. I když společnost asi ne, ale spíše různé skupiny lobující v parlamentu a u vlády. Ale budeme si tleskat jak jsme moderní a nezaostáváme za světem...".

A Kavka by pokračoval dál, když by se do věci nevložil sám nad nimi stojící prastarý buk.

"Je jen na mně, jak se svými plody naložím, a komu je dám k adopci. Žádný Kavka mi do toho nebude kafrat. Od toho máme zákony. Je dobře, že společnost je rovnostářská, duhová, multikulti. Tak si to přeje matka příroda. A na znamení toho se nad námi klene posvátná duha, po níž stoupají duše všech genderově odlišných bukvic do nebeských bran.

Martin Kavka posmutněl. Došlo mu, že čas upjaté bigotnosti definitivně odešel s odvoláním kardinála Dominika Duky, který šel na druhou žádost pokrokových českých katolíků do důchodu a namísto něj byl zvolen kardinálem Tomáš Halík, který se pravidelně začal zúčastňovat pochodů Prague Pride obklopen stovkami rozzářených bukvic a jejich ratolestí, které se všechny hrdě hlásily ke svému genderově odlišnému původu. Ze smutku byla mrknutím oka hluboká deprese.

Odletěl zkroušeně kamsi do dáli smutně pískaje, aby se za malou chvíli vrátil s ostrým blyštivým zahnutým předmětem, který kdysi ukradl jednomu sběrateli, když vletěl do okna jeho příbytku. Byla to menší stříbrná turecká šavle. A s tou se rozmáchl a usekl hlavy oběma bukvicím včetně jejich dítěte se slovy "Nikdo se nebude protivit řádu Božímu, slovu našeho pána Ježíše Krista, jenž je cesta, pravda a život. Ámen."

Kolem se za krátko začaly srocovat další bukvice a bědovaly, co se to stalo jejich bližním. Zakrátko se zde objevila policie a Martin Kavka měl nasazena, aniž věděl jak, na rukou pouta a za houkání sirén byl odvezen do vazby. Vše bylo v Guardianu i na CNN, český expert na terorismus, Adam Dolník začal spekulovat, že se stejně jako v případě útoku člena Islámského státu v Orlandu jednalo o potlačený homosexuální motiv.

Bukvicím byl vystrojen pompézní pohřeb, na který se sjely špičky LGTB komunity, včetně Andersona Coopera ze CNN a Eltona Johna, který jim zahrál v růžovém obleku s bílým krajkovým límcem a rokokovou parukou svou proslavenou píseň Candle in The Wind, již přenášela britská BBC.

Ze žaláře byl Martin Kavka odvezen do blázince, kde prodělal dlouhodobou psychiatrickou léčbu, jejímž cílem bylo vytvořit z něj liberálního, k LBGT pozitivně nakloněného multikulti občana. Martin Kavka díky metodě I. P. Pavlova začal milovat bukvice. Byl propuštěn na svobodu, ale bukvice se jej nadále stranily, ačkoli začal nosit v klopě duhový odznáček a psát blogy o prospěšnosti křížení ras, kultur a brojit proti diskriminaci sexuálních minorit.

Zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Nevím, čím nás Martin Kavka napříště překvapí, zda pro změnu dalším protiislámským článkem, anebo článkem o zhoubném vlivu liberálního rakovinného bujení, za kterým stojí spiklenecké halíkovské pseudoelity. Každopádně se máme na co těšit, protože tento plodný autor nikdy nepřestane chrlit svá plamenná a jedině správná kázání.

Autor: Petra Havelková | čtvrtek 19.7.2018 19:43 | karma článku: 14.35 | přečteno: 952x

Další články blogera

Petra Havelková

Vánoce ateistčiny

Moře času uplynulo od chvíle, kdy jsem odpadla víry. Dříve jsem prožívala kalendářní rok ve shodě s liturgií naplněna posvátnou radostí z každého dne, o Velikonocích jsem umírala s Kristem, o Vánocích se těšila z jeho zrození.

11.12.2018 v 21:37 | Karma článku: 12.59 | Přečteno: 855 | Diskuse

Petra Havelková

Jak se dělá talk show na TV Barrandov

Pořad Nebezpečné vztahy moderátora Honzy Musila láká televizní diváky na skandální odhalení, vyhrocené střety mezi pozvanými hosty z řad prostého českého lidu. Je ale všechno tak, jak se divákovi zdá?

9.12.2018 v 12:13 | Karma článku: 29.16 | Přečteno: 1612 | Diskuse

Petra Havelková

Spílání malému Čecháčkovi u příležitosti výročí české státnosti

Kabaret české státnosti, které zinscenovalo brněnské Mahenovo divadlo se změnil pro mě a 2 další milovnice divadla a kultury středního věku v kabaret české nudnosti. Jednu z nás z představení prudce rozbolela hlava

1.12.2018 v 18:06 | Karma článku: 27.36 | Přečteno: 1287 | Diskuse

Petra Havelková

Český jazyk nám feministická a LGTB lobby nikdy neukradne!

Obavy z útoků LGBT lobby na tradiční hodnoty, jež jsou založeny na roli ženy a muže coby monogamního páru, se stupňují. Napomáhají k tomu legislativní kroky, řešící práva LGTB minorit v otázce manželství anebo adopce dětí.

26.11.2018 v 16:57 | Karma článku: 22.98 | Přečteno: 805 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

David Snítilý

Requiem pro nemilovanou

Pro rodiče je nejhorší když přežijí své děti. Pro některé děti je, ale mnohem horší žít se svými rodiči.

17.12.2018 v 13:18 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 431 | Diskuse

Stanislav Salvet

Hledání nadpozemské inteligence

Odpověď na životní výzvy: Je třeba k nim přistupovat opatrně a uvážlivě. Rozjíždět se pomalu a s rozvahou. Nepřepálit start, ať zbude hodně sil do cílové rovinky.

17.12.2018 v 13:04 | Karma článku: 6.40 | Přečteno: 165 | Diskuse

Jan Sviták

Hmatatelný důkaz existence Ježíška

Krátká povídka napsaná pro jedno adventní autorské čtení. Takže kakao uvařit, povídku přečíst, třeba v sobě ukrývá trochu svátečního světla.

17.12.2018 v 7:29 | Karma článku: 8.53 | Přečteno: 150 | Diskuse

Pavel Hewlit

Ženský orgasmus (literární pojetí)

Pohled na sex je stále zvláštní, a co je ještě zvláštnější, jeho základní formy jsou stále jako by tabuizované - na rozdíl od jeho tvrdších forem v pornografii. A přitom ty základy jsou tajemné. Tak krásně tajemné.

16.12.2018 v 15:17 | Karma článku: 13.22 | Přečteno: 923 | Diskuse

Iva Doudová

Návštěva až z Prahy / Jak to chodí u Pěnkavů

Že k Pěnkavům přijede návštěva, se postupně od Máni Pěnkavové dovídali všichni sousedé, kolegyně z práce i docela neznámí lidé ve frontě v mlékárně.

16.12.2018 v 13:43 | Karma článku: 7.11 | Přečteno: 312 | Diskuse
Počet článků 183 Celková karma 23.02 Průměrná čtenost 1157

Mezi mé zájmy patří  kulturní dění v mém okolí, literatura, reflexe vlivu masových médií na utváření obecného mínění. Zajímám se o kognitivní vědy, evoluční psychologii, teorii memů a literaturu. 

 

Najdete na iDNES.cz