Za emigraci byl krávě v EU vyměřen trest smrti

16. 06. 2018 14:01:57
Řadu členů EU vyděsil krutý rozsudek pro prostomyslnou březí krávu Penku, která si se svým nízkým kravím IQ nedokázala přečíst tabulku "Pozor státní hranice" a odešla z Bulharska do Srbska

Kráva Penka byla posléze v Srbsku nalezena, identifikována a měla být vrácena majiteli. Šťastný chovatel se těšil, že se mu vrátí pokojně domů. To se ale přepočítal. Do celé situace se vložila jedna z celé řady regulativ EU a majitel se dozvěděl, že dobytek, jenž uprchne z EU a má se navrátit zpátky domů, má být utracen, pokud neprošel přísným, zdlouhavým a nákladným veterinárním posudkem.

Majitel, jenž dostal na stádo krav dotaci 7000 euro, se zhrozil, protože by se nedoplatil a vše medializoval. Celá kauza se prohnala tiskem a sociálními sítěmi a zcela spontánně se začaly utvářet skupiny na podporu nebohé krávy a proti bezmezné zvůli evropské byrokracie. Kráva nakonec byla spasena díky dopisu konzervativní poslance evropského parlamentu Johna Flacka předsedovi Europarlamentu Tajanimu. Flack sdělil, že by měl pragmatismus zvítězit nad byrokracií a Tajani mu musel dát za pravdu. Europoslanec Tomáš Zdechovský, který má dost času, aby se na svých blozích věnoval obdobným kauzám, nám snad zakrátko ve svém blogu sdělí, jak v Evropském parlamentu dopadlo hlasování o osudu nebohé emigrantky a jaké z toho vyplynou nové další směrnice.

Řada občanů EU, která se o osudu krávy dozvěděla z četby internetu, si povzdechla, jaký nesmyslný blábol to horliví úředníci v Bruselu vyplodili. Nejenže nám diktují, jak silné mohou být naše vysavače, kolik vody můžeme spláchnout na záchodě a kolik kakaa můžeme mít v čokoládě, aby ještě mohla být nazvána, čokoládou. Ještě k tomu nám zakazují svou byrokracií v návratu našich vlastních krav na naši evropskou půdu. Už aby se ta EU rozpadla.

Osud krávy se nám, lidem z postkomunistického bloku navíc spojí ještě jinými asociacemi. Zatímco Jugoslávci, jejichž režim byl volnější, mohli pracovat v zemích západního bloku a přinášeli tak do své vlasti potřebné valuty, ČSSR se bála jako čert kříže masové emigrace svých občanů, a tak udělovala emigrantům zpočátku přísné tresty vězení. Někteří z našich občanů byli postřeleni a pár z nich útěk do svobodného západního kapitalistického bloku nepřežilo.

Jak jsme si oddechli, když režim padl a my jsme mohli svobodně cestovat po světě. Dlouhou dobu jsme měli problém se získáváním pracovních povolení v zahraničí, protože státy EU si chránily přísně svůj pracovní trh, a Britové maximálně povolili mladým českým dívkám, aby dělali služky v tamních domácnostech za mizerné kapesné. Vše se změnilo až se vstupem do EU a pádem limitů pro nástup našich pracovních sil do EU.

Češi na rozdíl od Poláků obecně moc v zahraničí pracovat netouží, protože se to vzhledem k cenám pronájmů a obecně se snižující hranici západních platů, příliš nevyplácí. Raději zůstávají doma a do zahraničí utíkají buď lidé, co jsou ochotni tvrdě manuálně pracovat a tísnit se ve velkém počtu v malých bytečcích, anebo špičkoví odborníci, pro něž není v ČR řádné platové ohodnocení, anebo možnost profesního růstu.

Každopádně máme díky pádu komunistického režimu, ale i vstupu do EU, kde platí svoboda pohybu pracovní síly, větší možnost seberealizace, ať si to hodláme anebo nehodláme připustit a štvát nás mohou maximálně nejrůznější zdánlivě nesmyslné, v mnohém ale důkladně promyšlené direktivy. Ohledně svobody pohybu na tom jsme rozhodně lépe nežli, když jsme byli obehnáni ostnatými drátem.

A proto nám osud nebohé krávy nám Čechům, vadí, ačkoli nakonec vše dobře dopadlo. Takto se k emigrantkám, které se po krátké době umoudřily a samy se touží vrátit do své vlasti nemá EU chovat. Vybaví se nám osud Švandy dudáka, syna víly. I tomu byla dána příležitost se otrkat ve světě, dostat tam pořádný výprask a poté se vrátit ke své trpně čekající pracovité české zápecnici.

Když byla dána šance Švandovi dudákovi, proč není dána prosté krávě, jež nemůže za to, že neumí číst a nepřečte si tabulku "Pozor státní hranice". Nemůže ani za to, že po území celých hranic nejsou elektrické ohradníky pro krávy anebo že v ohradníku bulharského majitele dočasně nešel proud. Vždyť v Srbsku je tráva stejně zelená, jako v Bulharsku a možná ještě zelenější. Připadne nám to celé absurdní.

Emigrace krav je v EU zakázána, nelegální imigrace lidí nikoli!

A hned se nám, speciálně nám Čechům, začne v hlavě klubat další nápad. Zatímco za emigraci udělujeme vlastním evropským kravám trest smrti kvůli údajným hygienickým rizikům, necháváme si do EU vstoupit zcela nekontrolovatelně masy ilegálních imigrantů. A ti žádný trest smrti při překročení hranic nedostanou, ačkoli jsou vybaveni buď žádným anebo zfalšovaným dokladem a řada z nich může být více nežli kráva nakažena pro nás zcela neznámými a nebezpečnými parazity, viry a bakteriemi.

Ještě si sem na pokyn německé kancléřky dokonce zveme údajné syrské a někdy se jim podaří proklouznout na člunech i celkem zdrávi, vyhnou se zdravotní kontrole a chvíli se mohou nekontrolovatelně poflakovat po celé EU. Dokonce i po českých luzích a hájích a nepozorovaně prchat přes naše drahé české hranice do Německa. A tam si žít na náklady daňových poplatníků, jak si stěžuje blogger Martin Kafka, na štědrých sociálních rentách, zatímco 17 procent německých důchodců je ohroženo příjmovou chudobou. Jsou to chudáci. A chudáci i my, čeští občané, kterým hodlají vyčuraní bruselští byrokraté vstrčit v rámci Dublinu IV zpočátku pár stovek migrantů ročně, později ale možná i pár tisícovek za rok. Jak my k tomu všemu přijdeme! Vždyť jsme coby národ nikoho v Africe nikdy nekolonizovali.

Je přece vědecky prokázáno, že tito migranti z Afriky mají nižší IQ! V Německu je nyní poptávka po levné pracovní síle, a tak tam berou momentálně doslova kohokoli. Navíc si Angela Merkelová a současné vládní garnitury dobře spočítali, že Němci se čím dál méně reprodukují, pořizují si raději místo bloggerkou a ekonomkou Markétou Šichtařovou neustále doporučovaných 6 dětí, raději roztomilá štěňata.

Jejich doposud relativně ještě bílé obyvatelstvo se dožívá čím dál vyššího věku, a tak je třeba zvát do Německa pod pláštíkem falešné humanitární pomoci a záchrany lidských životů doslova každého z tzv. Sýrie, aby se jim začalo obyvatelstvo do budoucna více množit a Němci dosáhli z průměru 1,5 dětí na fertilní ženu na průměr 2,6 dětí. Generace, jejichž předci se dříve množili v afrických a arabských zemích nekontrolovatelně, protože tam mají více času na sex a méně pracovních povinností, zhruba po 2 generacích pobytu v EU přestanou množit geometrickou řadou, protože jim státy v EU krouhnou sociální dávky na 15 dětí a navíc je všechny časem donutí pracovat aspoň na poloviční úvazek. Takže porodnost v EU ustavičně neroste kýženým tempem.

Pokles natality přistěhovalců lze vhodně dokumentovat na příkladu londýnského starosty Sadiqa Khana. Zatímco jeho otec, pákistánský imigrant a řidič autobusu, dokázal zplodit za svůj život 8 dětí, Sadiq Khan zplodil kvůli své čilé právnické dráze, obhajobě lidských práv a působení v politice pouze děti 2.

Pokles natality politických elit

Když počet jeho dětí sečteme s počtem dětí dvou nejmocnějších žen Evropy a nejmocnějšího muže Francie, britské premiérky, německé kancléřky a francouzského prezidenta, vyjde nám průměr 0,5 dítěte na pár ( u premiéra Macrona musíme samozřejmě vyloučit děti jeho partnerky, které zplodila s jiným mužem). Všichni tito tři vlivní politici zplodilli 0 dětí.

Toto vše měli němečtí politici hodně dobře spočítáno, ale obávali se to říci otevřeně konzervativním německým důchodcům, kteří nyní volí raději protestní antiimigrantskou, antiislámskou stranu AfD, v naději, že zastaví pokles natality původní německé bílé populace.

Dvoudětný Sadiq Khan, bezdětná Angela Merkelová, Tereza Mayová a Emanuel Macron to dobře v ví, a vědí to i další politici, jen nám, bílým rozhněvaným mužům a ženám věší bulíky na nos.

V každém případě Angele Merkelové její grandiozně koncipovaný plán nebývalé zmnožení evropské populace nevyšel. Musela po protestech příznivců hnutí Pegida a AfD nahodit zpátečku a migranty s falešnými syrskými pasy pomalu posílat po zdlouhavých procesech odvolání zpátky domů do své vlasti, například do Iráku.

Místa, jež byla dříve označena jako nebezpečná, jsou nyní díky porážce Islámského státu už takřka bezpečná. V době, kdy žadatelé o azyl využili svého práva na odvolání, byly mladým nadějným Iráčanům zastaveny kurzy němčiny, museli se držet více azylových center, nesměli legálně pracovat, a tak jim nezbývalo nic jiného nežli z nudy distribuovat drogy, a tak si aspoň trochu načerno přivydělat.

A pak nedávno z nich jeden z nich, černá ovce, zfetovaný irácký mladík, jemuž zamítli odvolání, znásilnil a zabil německou dívku a najednou měl dost času uletět šupito presto domů do Iráku. Vznikla z toho další nepříjemná kauza, jíž se musí opět německá kancléřka zabývat a Německo si musí na nátlak veřejnosti o černou ovci mezi migranty opětovně zažádat v Iráku, aby byla vydána do rukou německé spravedlnosti.

Nutno podotknout, že s podobnými týpky se v Iráku, přetíženém procesy s bývalými členy Islámského státu, kde jsou nyní šmahem odsuzovány bez možnosti zdlouhavého odvolání k trestu smrti i ženy teroristů nedělají hlavu. Ženám dají na odvolání jen 2 minuty a pak ji odsoudí k trestu smrti oběšením.

V Iráku by tento vyvrhel chvíli distribuoval drogy, posléze by pod jejich vlivem znásilnil a zabil další dívku a byl by mu, protože tamní věznice od doby invaze USA a koalice ochotných pukají ve švech, udělen trest smrti. Zatímco vlastní evropskou krávu nechce EU pustit kvůli složité byrokracii zpátky, ilegálního migranta, jenž neoprávněně vstoupil na její půdu, posléze tam spáchal nejodpornější zločin, si EU musí složitě vyreklamovat zpátky, aby zde byl po právu odsouzen.

V Německu si tento týpek do smrti posedí ve vězení, kde mu bude muset být podávána festovní německá strava, eintopf a řízek s bramborovým salátem, bude mít nárok na psychoterapeutická vyšetření ve svém rodném jazyce. Smyslem evropského soudnictví totiž není na rozdíl od soudnictví Iráckého zdlouhavě mučit, aby byly z dotyčného vyraženy informace, a potom zabít, ale pouze izolovat a pokud možno jedince převychovat, aby mohl být pro společnost v budoucnu užitečný.

Mladík ale nebude moci, protože zavraždil pod vlivem drog mladou dívku a nelze u něj vyloučit, že by se násilného chování dopustil i na jiných lidech, do smrti pracovat, čímž opětovně naštve německé důchodce, kteří dlouho poctivě pracovali v koncernu Wolksvagen a neměli jedinou absenci. Chodili do práce uvědoměle dokonce i tehdy, když měli zánět průdušek. A ti dají hlas německé AfD.

V Německu ještě nenazrál čas. Po plodných, sexuchtivých migrantech a migrantkách byla velká poptávka v roce 2015, nyní se vše vyhodnocuje a pomaličku se po malých dávkách posílají zpátky do jejich rodných zemích, když se zde nestihnou v tichosti rychle rozplodit, když je jim přiznán politický azyl. Ačkoli se nám pravicoví politici snaží naznačit, že v budoucích zemích s 3D průmyslech bude největší poptávka po studovaných inženýrech, je možné, že v poloautomatizovaných provozech, mezi než patří většina německých firem, se nejlépe uplatní mladí migranti z Afriky anebo z Arábie s o něco nižším IQ, nežli mají průměrní Němci.

Dle mého názoru by byl pro německé koncerny mnohem efektivnější nábor čínských dělníků, protože těm komunistický režim vštípil vůli a ochotu tvrdě pracovat za minimální plat za jakýchkoli podmínek. Ale i to by bylo v Německu ještě výbušnější téma, nežli po určitý čas nepracující afričtí a arabští migranti. Čínští dělníci, kteří by byli ochotni pracovat za čínskou mzdu v Německu, by německý systém rozložili mnohem rychleji, nežli migranti, kteří nemusí v první generaci pracovat, pouze plodit děti, které si posléze německý režim sám svým pruským drilem přetaví v ochotné, kvalifikované manuální pracovníky, pracující za průměrný německý plat.

Němcům situace nevadí, protože si po migrační vlně ve svobodných volbách opět zvolili CDU-CSU s kancléřkou Merkelovou v čele a protestní AfD neměla tak dobrý výsledek, aby přepsala kurz, jenž nastolila současná německá garnitura. Protože Německo posílá některé žadatele zpátky domů, a tak jsou němečtí obyvatelé v podstatě spokojení. Hlavně, když se s migranty, jakkoli jsou zpočátku nepřizpůsobiví, nakládá stále jako s lidmi a nikoli jako s kusem dobytka. Němci jsou stále ještě citliví na to, co se dělo za války v koncentračních táborech a na rozdíl od nás si myslí, že jakýkoli lidští migranti jsou coby lidé cennější nežli tupý skot.

Ale my to máme jinak. My Češi, po zkušenosti z emigrací a ostnatými dráty, my národ Švandů dudáků, soucítíme o trochu více s nebohou emigrující krávou a pokud by už její případ nebyl vyřešen, bombardovali bychom Brusel stovkami dopisů. Za emigraci by po naší trpké české zkušenosti, takto kruté tresty padat neměly, zvláště,když se kráva chce vrátit pokorně do původního kravína.

Nechat utopit anebo zachránit?

Něco jiného je to ale s migranty na gumových motorových člunech, kteří prchají z čistě ekonomických důvodů, aby si polepšili. U většiny normálních Evropanů stále ještě převládá názor, že by se měli lidé na člunech pochytat, aby se primárně nepotopili, zadržet v detenčních centrech, měla by se posoudit jejich žádost o azyl a kdo neprokáže jasnou politickou anebo náboženskou diskriminaci, může být opětovně vyexpedováni pryč.

U nás se někteří Češi domnívají, že by se lidé, kteří se vydali na dobrodružnou cestu na vlastní náklady, měli nechat primárně buď přímo na vlastní náklady utopit v moři, anebo by náklady na jejich repatriaci měly nést výhradně rozvrácené státy severní Afriky. Když se podepíše Makaréšská politická deklarace, kde se EU ale i země Afriky snaží vyřešit otázku legální a nelegální migrace a lidských práv migrantů, protestují hlavně čeští komunističtí europoslanci, s odůvodněním, že tato rezoluce, nezmiňuje palčivé problémy ekonomické a lidskoprávní problémy celé Afriky.

Proto by se rozhodně neměla dle komunstické europoslankyně Kateřiny Konečné za Česko podepsat. Africe by se cíleně dle poslankyně Konečné mělo pomáhat tak, že by se tam neposílaly evropské dotované potraviny, protože jim levné potraviny, vypěstované s pomocí naší zemědělské mechanizace, ničí jejich vlastní zemědělskou produkci. Má sice částečně pravdu, nicméně bezplatné potraviny ve správný čas zabrání vážnému hladomoru v důsledku sucha či neúrody.

EU by se ale na základě jejích představ měla v dodatku k Marakéšské dohodě zavázat, že s minimem vkladů pomůže Africe s rozvojem její infrastruktury, školství, omezí celní bariéry a vybuduje v Africe opravdový netržní komunismus, který se za dlouhé dekády nezdařilo vybudovat ani v Evropě, Latinské Americe ani v Asii.

Zasloužila by si zatoulaná kráva velký politicky motivovaný montrproces?

Mnohdy mne mrzí, že se komunisté nedostali k moci v celé EU a neprosadili tento názor plošně, protože díky jejich obstrukcím by se nepodepsalo nikdy vůbec nic a mávnutím kouzelného proutku by byla v průběhu pár dekád spasena celá Afrika. Komunisté by neobehnali celou EU ostnatým drátem, ale určitě by nebyli tak milosrdní, jako předseda Evropské komise a snad by se navrátili ke svým starým praktikám z dob 50. let.

Marakéšskou politickou deklaraci o migračních tocích by rozhodně nepodepsali. Ale zatoulané krávě by po vzoru toho, jak jednali se svými občany za totality, neudělili milost, ale odsoudili by ji zásadově k trestu smrti.

Uspořádali by s ní monstrózní teatrální loutkovitý proces, kterého by se účastnilo mnoho členů mezinárodního spiknutí. Bulharský zemědělec, bulharští a srbští pohraničníci, srbský veterinář, bulharský premiér a bulharský ministr zemědělství i zdravotnictví, předseda Evropské komise a další evropští funkcionáři.

Všichni zúčastnění v procesu o osudu nebohé krávy a čerstvě narozeného telete by po řadě měsíců výslechů strojově odříkali předem připravený scénář. Kráva s teletem by přihlouple přizvukovaly: "bů, bů".

Obě dvě krávy by byly v televizním přenosu streamovaném na youtube.com teatrálně odstřeleny, a bulharští vládní představitelé by byli uvaleni do žaláře za to, že dopustili takovou ostudu před celým světem. Z EU se dobrovolně neemigruje, protože by se EU pod vedením GUE-NGL, k jehož frakci čeští komunisté patří, rájem na zemi. Z frakce eroskeptických převážně socialistických stran by za velkého povyku mezitím vystoupila nizozemská Strana pro zvířata, jež má nyní úctyhodných 16 tisíc členů.

Evropští úředníci by vyvodili potřebná opatření a napříště by nedovolili uniknout z EU už vůbec žádné krávě, a pokud by zmateně prchala pryč, byla by neprodleně pohraničníky odstřelena a odvezena do kafilérie.

Autor: Petra Havelková | sobota 16.6.2018 14:01 | karma článku: 19.45 | přečteno: 836x

Další články blogera

Petra Havelková

Vánoce ateistčiny

Moře času uplynulo od chvíle, kdy jsem odpadla víry. Dříve jsem prožívala kalendářní rok ve shodě s liturgií naplněna posvátnou radostí z každého dne, o Velikonocích jsem umírala s Kristem, o Vánocích se těšila z jeho zrození.

11.12.2018 v 21:37 | Karma článku: 12.59 | Přečteno: 855 | Diskuse

Petra Havelková

Jak se dělá talk show na TV Barrandov

Pořad Nebezpečné vztahy moderátora Honzy Musila láká televizní diváky na skandální odhalení, vyhrocené střety mezi pozvanými hosty z řad prostého českého lidu. Je ale všechno tak, jak se divákovi zdá?

9.12.2018 v 12:13 | Karma článku: 29.16 | Přečteno: 1612 | Diskuse

Petra Havelková

Spílání malému Čecháčkovi u příležitosti výročí české státnosti

Kabaret české státnosti, které zinscenovalo brněnské Mahenovo divadlo se změnil pro mě a 2 další milovnice divadla a kultury středního věku v kabaret české nudnosti. Jednu z nás z představení prudce rozbolela hlava

1.12.2018 v 18:06 | Karma článku: 27.36 | Přečteno: 1287 | Diskuse

Petra Havelková

Český jazyk nám feministická a LGTB lobby nikdy neukradne!

Obavy z útoků LGBT lobby na tradiční hodnoty, jež jsou založeny na roli ženy a muže coby monogamního páru, se stupňují. Napomáhají k tomu legislativní kroky, řešící práva LGTB minorit v otázce manželství anebo adopce dětí.

26.11.2018 v 16:57 | Karma článku: 22.98 | Přečteno: 805 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Babiš jako Hus, normalizátor Vondruška a jeho šílený úlet

Tak to snad nemůže myslet vážně. Řeč je o spisovateli Vlastimilu Vondruškovi a jeho stupidním přirovnání premiéra Andreje Babiše k mistru Janu Husovi a europarlamentu ke kostnickému koncilu.

17.12.2018 v 18:54 | Karma článku: 14.37 | Přečteno: 290 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Odešla vdova po prvním astronautovi

V pondělí (17/12) večer přišla z Izraele smutná zpráva. Ve věku pouhých 54 let prohrála boj s rakovinou Rona Ramonová, vdova po prvním izraelském astronautovi Ilanu Ramonovi.

17.12.2018 v 18:20 | Karma článku: 11.07 | Přečteno: 202 | Diskuse

Jan Ziegler

Jak vypadaly Vánoce našich předků? K vidění na jihu Čech

Výstava Století českých Vánoc je originálním připomenutím Jihočeského muzea v Českých Budějovicích k proměnám těchto nejvýznamnějších svátků v roce.

17.12.2018 v 17:17 | Karma článku: 11.74 | Přečteno: 212 | Diskuse

František Kšír

Pouze svobodní lidé mohou nést odpovědnost - z rubriky "Svoboda po lžičkách".

Míra, do jaké lidé přirozeně důvěřují svým vlastním úsudkům a schopnosti vypořádat se s běžnými záležitostmi života, je spolehlivým vodítkem k tomu, jak svobodnou společnost budou tvořit.

17.12.2018 v 16:15 | Karma článku: 11.05 | Přečteno: 272 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Příběhy obětí

V dnešním prapodivném světě je to tak, že pachatelé se těší většímu mediálnímu zájmu než jejich oběti. Vlastně platí obecně, že o osudy obětí je malý zájem.

17.12.2018 v 13:52 | Karma článku: 22.90 | Přečteno: 438 | Diskuse
Počet článků 183 Celková karma 23.02 Průměrná čtenost 1157

Mezi mé zájmy patří  kulturní dění v mém okolí, literatura, reflexe vlivu masových médií na utváření obecného mínění. Zajímám se o kognitivní vědy, evoluční psychologii, teorii memů a literaturu. 

 

Najdete na iDNES.cz